Logo Porsche

Może być w Twoim garażu naprawdę szybko.

Porsche Macan w gotowej konfiguracji od 2396 zł netto/mies.

Sprawdź modele
arrow down white

Może być w Twoim garażu naprawdę szybko.

Porsche Macan w gotowej konfiguracji
od 2396 zł netto/mies.

Sprawdź modele

Zostaw swoje dane, lub zadzwoń, a my skontaktujemy się z Tobą

Zadzwoń: 22 223 15 15

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Oblicz ratę leasinguOferta dla biznesu

Cena brutto:
Cena netto:

Okres finansowania

Opłata wstępna

Roczny limit kilometrów

Rata miesięczna netto
Umów się na rozmowę

Wybierz swoje Porsche Macan.

Pokaż następne


Wpłata własna: 15% | Okres finansowania:: 36 miesięcy | Maksymalny przebieg: 20 000/rok
Dowiedz się więcej