Porsche Warszawa
Cayenne
Panamera
Panamera coupe

Gotowe specyfikacje

Gotowe specyfikacje

Gotowe specyfikacje

Wieści się szybko rozchodzą, takie samochody także.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej w warszawskich salonach Porsche.

To co niezwykłe nie dzieje się tak po prostu gdzieś, ale w bardzo szczególnym miejscu. Tu wykwalifikowani specjaliści, dzięki swoim unikalnym umiejętnościom łączą rzemiosło, doświadczenie i pasję z osobowością przyszłych właścicieli legendarnych aut, Tworząc jedyne w swoim rodzaju “Twoje Porsche”.

Poznaj Porsche Exclusive Manufaktur.

Pasja

Pasja.

Ferdynand Porsche powiedział kiedyś: „Przywiązujemy większą wagę do tworzenia samochodów wysokiej jakości niż do tworzenia dużej liczby samochodów”. Ten sposób myślenia ma w Porsche długą historię, ale świetnie oddaje charakter naszej codziennej pracy także dziś. A w Porsche Exclusive Manufaktur ta maksyma jest naszą najważniejszą zasadą. Stosujemy ją przy realizacji każdego indywidualnego życzenia naszych klientów. Do każdego typu i każdego modelu. Aby zmienić coś wyjątkowego w coś niezwykłego.

Wyjątkowość

Wyjątkowość.

Pierwsza indywidualna realizacja dla Ciebie.
Nasze konsultacje.
Życzenia naszych klientów są ekskluzywne i różnią się od życzeń ogółu. Jak im sprostujemy? Z doświadczeniem i pasją każdego pracownika. Widać to w każdym detalu. Nasza pasja jest powodem, dla którego wciąż powstają niezwykłe pojazdy, które są lustrzanym odbiciem cech naszych klientów. Pełne osobowości i charakteru. Zazwyczaj zaczyna się od małej kreski na kartce papieru, która z czasem staje się czymś wspaniałym.

Pełna personalizacja

Pełna personalizacja.

Jeśli doskonale wiesz, jakiego efektu końcowego oczekujesz, masz najwyższe wymagania i zwracasz uwagę na detale i indywidualne udoskonalenia. Właśnie dlatego my dokładamy wszelkich starań, aby ten efekt osiągnąć. Na przykład nasi rymarze używają skóry o grubości zaledwie 0,3-0,4 mm, przeznaczonej tylko do najmniejszych elementów. To najlepsze skóry z Niemiec i Austrii, wybierane zgodnie z surowymi kryteriami. Efekt? Maksymalna naturalność i gładkość, bez różnic powierzchni. Nasi pracownicy łączą swoje doświadczenie w dziedzinie krawiectwa, szewstwa i projektowania wnętrz, aby stworzyć dokładnie to, czego Ty oczekujesz. W każdym szczególe.

Od zamówień specjalnych do Porsche Exclusive Manufaktur

Początek

Początek

„Na początku rozejrzałem się i nie mogłem znaleźć samochodu, o którym marzyłem. Postanowiłem więc zbudować go samemu.”
Dr Ferdinand Porsche, inż.

Około 1950 r.

Około 1950 r.

Zaczęliśmy spełniać marzenia się już na początku lat 50. w Stuttgarcie - Zuffenhausen. To Porsche 356 zostało pokryte sztucznym futrem.

Około 1950 r.

Około 1957

Szczególnie wymagania sportów motorowych wymagają szczególnej uwagi. Tu zaprojektowany przez nas niestandardowy układ wydechowy.

Od 1978

Od 1978

Departament wniosków specjalnych oficjalnie otrzymuje swoją rolę. Od tej pory odbywają się tutaj modyfikacje i konwersje do seryjnie produkowanych samochodów.

1983

1983

Porsche buduje wersję legalnego samochodu wyścigowego typu 935 w produkcji jednostkowej. Połączenie niebywałej mocy i luksusu sprawia, że 935 jest unikatem swoich czasów.

1989

1989

Porsche buduje siedem modeli 959 na indywidualne zamówienie szejka - do dziś zachowały swoją unikatowość.

1992–1993

1992–1993

W latach 1992/93 86 modeli z lekkiej konstrukcji 911 Turbo S zajmuje pierwsze miejsca w gamie modeli Porsche. Nadzwyczajną wydajność jazdy zawdzięczają stałej redukcji masy.

2003

2003

Projektant mebli Carlo Rampazzi otrzymuje 911 Turbo Cabriolet swoich marzeń: w kolorze pomarańczowym - wewnątrz i na zewnątrz. Oryginalnym szablonem dla niezwykłej palety barw jest talerz, który przywiózł do Zuffenhausen

2009–2010

2009–2010

Tradycja i nowoczesność łączą się w unikatowym dziele sztuki z podwójną kopułą, „ducktail” i 19-calowymi kołami Sport Classic. Wersja 911 Sport Classic: 250 sztuk.

2010–2011

2010–2011

911 w najlepszej tradycji Speedster: niższa o 70 milimetrów, bardziej pochylona przednia szyba, płaski kontur sportowo wykrojonego materiału kaptura i podwójna bańka na pokrywie kaptura. Liczba wyprodukowanych sztuk: 35

2012

2012

65 lat temu dwa pierwsze kluby Porsche liczyły sobie 13 członków. Dzisiaj istnieje 675 oficjalnych klubów z ponad 200 000 członków. W 2012 r. Powstało 13 modeli 911 Club Coupé na cześć załorzenia pierwszych klubów.

2014–2015

2014–2015

Panamera Exclusive Series: mała seria ograniczona do 100 modeli. W każdym z nich tapicerka została wykonana ze specjalnej skóry Poltrona Frau, karoseria została polakierowana ręcznie a zdobiły je plakietki limitowanej edycji.

2017–2018

2017–2018

46 kW (607 KM). Moment obrotowy 750 Nm. 500 jednostek w serii. Połączyliśmy lekką konstrukcję z kunsztownym wykonaniem. Doskonałość z wydajnością. Rezultat: seria 911 Turbo S Exclusive. Prawdziwy unikat.

Dziś

Dziś

To, co kiedyś nazywano programem personalizacji w 1986 roku stało się Porsche Exclusive. Dziś nazwa podkreśla wyrafinowanie oraz kunszt pracy jaką wkładamy w każde stworzone przez nas auto, nazwę, która oddaje istotę miejsca, gdzie aura marzeń powstają naprawdę. Od teraz: Porsche Exclusive Manufaktur.

Polecane przez ekspertów Porsche, teraz dostępne.

Modele Panamera

Modele Cayenne

Modele Cayenne Coupe

Czas stworzyć
swoją
legendę.

W Porsche Exclusive Manufaktur spersonalizowane Porsche Cayenne Coupe w racie leasingowej od 102% .

Skonfiguruj   Gotowe specyfikacje

Czas stworzyć
swoją
legendę.

W Porsche Exclusive Manufaktur spersonalizowane Porsche Cayenne w racie leasingowej od 102% .

Skonfiguruj   Gotowe specyfikacje

Czas stworzyć
swoją
legendę.

W Porsche Exclusive Manufaktur spersonalizowane Porsche Panamera w racie leasingowej od 102% .

Skonfiguruj   Gotowe specyfikacje
Okres (mies.)
Opłata wstępna
Wartość końcowa
Suma opłat
24
40%
19%
102%
36
30%
1%
103%
48
30%
1%
104%
60
30%
1%
105%

Skontaktuj się z nami
 

Zostaw swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń
 

Zużycie paliwa i emisja spalin

Panamera 4
Panamera 4

Panamera GTS
Panamera GTS

Panamera
Panamera