Piknik rodzinny

Mamy dla nich resoraki. Tylko takie bardzo, bardzo duże.

Zapraszamy na piknik rodzinny z dziećmi!

W szkołach już wkrótce zabrzmi ostatni dzwonek. Pora ogłosić wakacje.

W Porsche Centrum Warszawa Okęcie chcemy to zrobić wcześniej niż wszyscy.
I dlatego wraz z Porsche Club Polska zapraszamy na piknik rodzinny do naszego salonu.

zapraszamy na piknik rodzinny do naszego salonu Porsche

Tego dnia przygotowaliśmy wiele atrakcji
dla naszych najmłodszych fanów.
 

Symulator jazdy Xbox

Symulatory jazdy
Xbox

Tor RC

Tor RC

Megapuzzle dla maluchów

Megapuzzle
dla maluchów

Strefa LEGO

Strefa
LEGO

Przepyszny poczęstunek

Przepyszny
poczęstunek

Zapraszamy serdecznie

15 czerwca w godz. 9.00-15.00.

Zapytaj o szczegóły

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Porsche Centrum Warszawa Okęcie ul. Sekundowa 1A, 02-178 Warszawa, Telefon: 22 48 90 911, E-mail: porsche.okecie@porscheinterauto.pl, www.porschewarszawa.pl