Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

Zapytaj o pełną ofertę

Wymiana jak i odpowiednie przechowywanie opon to konieczność. Koła i opony zajmują dużo miejsca i są uciążliwe w transporcie.
Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie - usługę przechowania opon i kół.
Szczegóły u doradców!
Skorzystaj z dodatkowej oferty na ubezpieczenie opon

Od dziesięcioleci tworzymy bezkompromisowe samochody, które pozwalają kierowcom osiągnąć maksymalną satysfakcję z jazdy. Droga jest dla nas źródłem niesamowitych przeżyć i przyjemności, jednak nikt nie ma wpływu na to, co może się na niej znaleźć. Ubezpieczenie opon pozwala naszym klientom skupić się w pełni na możliwościach samochodów Porsche.

Korzystne warunki
Ubezpieczenie gwarantuje Ci rekompensatę za każdą oponę uszkodzoną w wyniku wandalizmu, uderzenia w krawężnik lub po prostu najechania na ostry przedmiot. Cena opony obejmuje koszt jej ubezpieczenia przez 36 miesięcy. Na fakturze udokumentowane zostało to dodatkowo indywidualną naklejką hologramową. Z ubezpieczenia opon możesz skorzystać, jeśli wcześniej zakupiłeś kompletne koła lub opony i zleciłeś ich montaż w Autoryzowanym Serwisie Porsche.

Jak to działa?

  1. Miej zawsze w samochodzie Paszport Ubezpieczenia Opon, a także fakturę z oryginalnymi naklejkami hologramowymi.
  2. Jeśli któraś z opon zostanie uszkodzona, przywieź ją do Autoryzowanego Serwisu Porsche i pokaż Doradcy serwisowemu fakturę z naklejkami oraz Paszport Ubezpieczenia Opon.
  3. Skorzystaj z rekompensaty.
Miesiące od zakupu 1-12 >12-24 >24-36
Rekompensata
(Kwoty netto z ostatecznej faktury plus VAT.)
100% 50% 25%
Ubezpieczenie opon nie dotyczy wypożyczalni, samochodów Euromobil, korporacji taksówkarskich, samochodów budowlanych i warsztatów niezależnych. Ubezpieczenie nie obejmuje uszkodzenia opon z powodu wypadku, ekstremalnej jazdy, spłaszczenia i przetarcia po przekątnej, a także zużycia piłozębnego. Wyłączone są również uszkodzenia obręczy. Za montaż, wyważenie, wymianę koła, zawór opony, ciężarki wyważające, utylizację zdemontowanej opony pobierana jest opłata wg standardowego cennika Porsche Centrum. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie opony do samochodów osobowych oraz lekkich samochodów użytkowych do 3,5 tony.

Skontaktuj się z Twoim Doradcą serwisowym lub wypełnij formularz:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń