Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

PIA Porsche Carrera Cup

Porsche Carrera Cup

W dniach 13-15 września 2017 mieliśmy okazję zabrać dwie grupy klientów na wyjątkowe wydarzenie - PIA Porsche Carrera Cup.
Podczas tej imprezy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu niezwykle doświadczonej kadry instruktorskiej, uczestnicy mieli okazję doświadczyć niepowtarzalnych emocji osiągając szczyty swoich możliwości i zapoznając się z gamą modeli Porsche na torze w Kamieniu Pomorskim. Do dyspozycji uczestników oddana była flota ponad 20 wyjątkowych samochodów, które mogli sprawdzić na własnej skórze podczas lead & follow, czy też próby off road.

To co wyróżniało to wydarzenie, to obecność kierowców z legendarnego zespołu wyścigowego Walter Lechner Racing - Waltera Lechnera Jr. oraz Ryana Cullena. Obaj kierowcy prezentowali swoje samochody 911 GT3 Cup, dokładnie tłumacząc czym różnią się od pozostałych modeli z gamy Porsche. Najwięcej emocji wzbudziło oczywiście Race Taxi tymi samochodami. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności naszych gości specjalnych i możliwości bezpośredniego doświadczenia, jak to jest wsiąść do samochodu wyścigowego z klatką i bez wspomagania.

Na zakończenie całego wydarzenia dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcję - możliwość wjechania własnym Porsche na tor Silesia Ring. Miłośnicy Porsche mogli się przekonać, ile tak naprawdę potrafią samochody, które użytkują na co dzień. Uzyskali też wiele cennych wskazówek od teamu instruktorów, których skuteczność mogli od razu wypróbować na torze.