Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

Wystawa Porsche Approved

Za oknem mróz, a w środku gorąca atmosfera, pełna motoryzacyjnych emocji na najwyższym poziomie. 17 marca zainaugurowaliśmy wiosenną edycję największej w Polsce wystawy certyfikowanych samochodów używanych Porsche Approved.

Szeroka gama modeli Porsche różnych generacji, specjalne oferty na wystawione samochody oraz akcesoria Porsche Driver’s Selection w wyjątkowych cenach - to tylko niektóre z atrakcji, jakie tego dnia czekały na przybyłych. Wyjątkowa rola samochodu witającego gości od progu przypadła tym razem niezwykłemu Porsche 918 Spyder E-hybrid. Innymi modelami, budzącymi szczególną ciekawość zgromadzonych były Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, Boxster 718 Spyder czy 911 (991) 50th Anniversary Edition. Nie mogło zabraknąć też atrakcji towarzyszących, które są już standardem na naszych wydarzeniach. Dzięki legendarnej grze Forza Motorsport każdy z gości mógł usiąść za kierownicą swojego wymarzonego samochodu.

Celem programu Porsche Approved jest umożliwienie klientom zakupu używanego Porsche, którego stan jest tak bliski fabrycznemu, jak to tylko możliwe. Wystawa, organizowana cyklicznie przez Porsche Centrum Warszawa, Porsche Centrum Poznań oraz Porsche Centrum Warszawa Okęcie, to wydarzenie unikatowe w skali kraju. Tych z Państwa, którym nie udało się nas odwiedzić tym razem, zapraszamy do odwiedzin salonu na Okęciu 24 marca lub do Poznania 21 kwietnia. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na poświęconej wystawie stronie www.porschewystawa.pl.