Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

Wystawa certyfikowanych samochodów używanych Porsche Approved

Brzydka pogoda nie była w stanie odstraszyć miłośników Porsche! Niemal 350 osób odwiedziło 23 września naszą siedzibę, aby uczestniczyć w największej w Polsce wystawie certyfikowanych samochodów używanych Porsche Approved.

Na zwiedzających czekały modele Porsche różnych generacji. Wielkie emocje, zwłaszcza wśród dzieci, wywoływał mockup słynnego Porsche 919 Hybrid; nie mniejszym powodzeniem cieszyły się samochody z certyfikatem Porsche Approved. Sprawdzone pochodzenie i historia, rygorystyczna kontrola, staranne przygotowanie przez techników - to wszystko ma na celu dostarczenie klientowi samochodu, którego stan jest tak bliski fabrycznemu jak to tylko możliwe. Nie lada gratka czekała ponadto na miłośników Porsche Cayenne - mogli oni zakupić nowe, stockowe egzemplarze tego SUVa w specjalnej ofercie.

Na wystawie nie zabrakło również uczestników odbywającego się równolegle Service Clinic. Wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo, zaprosiliśmy klientów Porsche, których pojazdy liczą sobie powyżej dwóch lat, na darmowe badanie kondycji samochodu. W ramach akcji w dniach 21-23 września poddaliśmy badaniom 65 egzemplarzy Porsche.

Wystawa była pierwszą z trzech w tej edycji. Tych, którym nie udało się na nią dotrzeć, zapraszamy 7 października do Poznania lub 28 października do nowego Porsche Centrum Warszawa Okęcie.