Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

Świetnie wyważony wybór.

Dopasuj klasę kół zimowych do klasy Twojego Porsche.

Jesteśmy ekspertami, także od zimy. Przyjedź do naszego Autoryzowanego Serwisu, a najlepsi pracownicy zajmą się Twoim Porsche. Profesjonalnie przygotują do bezpiecznych i ekscytujących wypraw w każdych zimowych warunkach. Pomogą wybrać najodpowiedniejsze koła zimowe –
a mamy w ofercie koła dla całej gamy samochodów Porsche. Warto też dodać, że przy zakupie kół pierwszy montaż i jeden sezon przechowania są w cenie.

Wybrane modele kół.

Komplet 20-calowych kół zimowych Panamera Turbo

Komplet 21-calowych kół zimowych Cayenne Exclusive Design

Komplet 20-calowych kół zimowych Cayenne Sport

Kontakt

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z ekspertem.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń