Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

Porsche Centrum Warszawa najstarszym autoryzowanym serwisem Porsche w Polsce

Pasja, perfekcja i zaangażowanie to trzy podstawowe elementy naszej pracy, które gwarantują najwyższą jakość usług w Porsche Centrum Warszawa. Jako najstarszy autoryzowany salon Porsche w Polsce możemy pochwalić się doświadczeniem, na które składają się nie tylko tysiące godzin pracy, ale i ciągłe doskonalenie naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest dziś czas, dlatego naszym klientom oferujemy wszystkie niezbędne usługi w jednym miejscu.

Zaufaj naszym ekspertom z Autoryzowanego Serwisu Porsche

Nie tworzymy zwykłych pojazdów. Każde Porsche, niezależnie od modelu, to zaawansowany technologicznie samochód sportowy, którego obsługa i naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy. Korzystając z usług Autoryzowanego Serwisu, masz pewność, że powierzasz swoje Porsche ekspertom.

Twoje korzyści

Kontakt

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z ekspertem.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") w celu informowania mnie o ważnych terminach warsztatowych jak np. terminy przeglądu, terminy wymiany opon, umówione wizyty itp. za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń