Porsche Centrum Warszawa

Adres:

ul. Połczyńska 107
01-303 Warszawa

Telefon:

22 532 41 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 09:00 - 15:00

W Porsche zawsze dostajesz więcej.

Skorzystaj ze specjalnej oferty miesiąca na wybrane akcesoria Tequipment.

W grudniu otrzymujesz rabat 15% na systemy transportowe — poprzeczki,
uchwyty oraz boksy dachowe.


Dodatki i akcesoria transportowe sprawią, że jazda Twoim Porsche będzie jeszcze bardziej komfortowa. Planujesz wypad na narty lub snowboard? Nie zapomnij o specjalnych uchwytach. Dzięki bagażnikowi dachowemu zyskasz dodatkowe miejsce, co doskonale się sprawdzi w dalekich podróżach.

Wybrane produkty

Wsporniki systemu bagażników dachowych

Bagażnik dachowy 320

Uchwyt na narty / deskę snowboardową, wyciągany

Uchwyt na narty / deskę snowboardową, wyciągany

Kontakt

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z ekspertem.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń