Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Sprawdź Porsche gotowe do odbioru w warszawskich salonach Porsche

Legenda czeka na nowego bohatera.

Porsche 911 dostępne w warszawskich salonach Porsche.

Wehikuł wszech czasów

Nowe 911 jest sumą swoich poprzedników – i dlatego stanowi odbicie przeszłości oraz wizję przyszłości. Sylwetka: ikoniczna. Design: ponadczasowy. Technika: inspirowana wspaniałymi zwycięstwami w wyścigach i zawsze o krok przed innymi. Wraz z ósmą generacją 911 ruszamy w przyszłość.

Porsche 911
Porsche 911


Design

Ponadczasowość i nowoczesność
jeszcze nigdy nie były tak blisko.


 
 

Dane techniczne

283 kW (385 KM) Moc
4,2 s Przyspieszenie 0 - 100 km/h
293 km/h Prędkość maksymalna
9,9-10,6 Zużycie paliwa - cykl łączony (l/100 km)
226-241,0 Emisja CO2 (g/km)

 
 
Dowiedz się więcej
 
 

 

Galeria

Galeria
Galeria
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane,
a my skontaktujemy się z Tobą.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń