logo experience
baner
logo Experience

Przekonaj się,
na co Cię stać

Każde Porsche ma w sobie sportowy gen. Czas wyzwolić pełny potencjał naszych samochodów w ich naturalnym otoczeniu – na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim. Przetestuj całą gamę modeli Porsche pod okiem profesjonalnych instruktorów i rozwiń swoje umiejętności sportowego kierowcy. Spotkajmy się w Porsche Experience Center Silesia Ring już w maju i wrześniu 2020.

Baner

Wybierz Swoją formułę

Porsche experience

PORSCHE ON TRACK

Formuła Porsche On Track jest przygotowana specjalnie dla kierowców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Porsche i poznać możliwości naszych samochodów w ich naturalnym otoczeniu.

Zapisz się
gallery-image

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: PRECISION

Jeśli masz już pewne doświadczenie z samochodami Porsche, ale nie miałeś jeszcze okazji odkryć ich możliwości na torze wyścigowym pod okiem instruktora, to ta formuła jest dla Ciebie. Podczas jednodniowego szkolenia nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne i zdobycie doświadczenia w czasie jazd dynamicznych.

Zapisz się
gallery-image

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: PERFORMANCE

Jest to formuła dla bardziej wymagających pasjonatów motorsportu, których umiejętności prowadzenia samochodów sportowych są już na co najmniej średnio zaawansowanym poziomie. Podczas dwudniowych zajęć na torze instruktorzy Porsche pomogą rozwinąć je jeszcze bardziej.

Zapisz się
gallery-image

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: MASTERS

Oto formuła dla uczestników, którzy ukończyli etap: PERFORMANCE. Tu liczy się dynamika, rywalizacja oraz duch motorsportu. Szkolenie opiera się na indywidualnym kontakcie z instruktorem i ma na celu wprowadzenie uczestnika w temat wyścigów samochodowych.

Zapisz się
gallery-image

PORSCHE WOMEN'S DAY

Porsche Eperience przygotowało niezwykłą formułę szkoleniową dla fanek motoryzacji. Wydarzenie odbywa się na Porsche Experience Center Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - jednym z kilku certyfikowanych ośrodków Porsche na Świecie. Podczas wydarzenia uczestniczki będą mogły sprawdzić się za kierownicą różnych modeli marki Porsche pod okiem najlepszych licencjonowanych instruktorów.

Zapisz się
gallery-image

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw swoje dane,
a my skontaktujemy się z Tobą

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń
Porsche experience image
Tor image

Centrum drivingowe
porsche experience center Silesia ring

Profesjonalny tor wyścigowy znajdujący się w Centrum Drivingowym Porsche w Kamieniu Śląskim jest najnowszym obiektem tego typu w Polsce. Posiada 7 różnych konfiguracji z czego nitka główna liczy 3,6 kilometra. Minimalna szerokość toru wynosi 12 metrów, a najdłuższa prosta to aż 730 metrów.

Dodatkowym atutem toru Silesia Ring jest jego dogodna lokalizacja - zaledwie 8 km od nitki autostrady A4 oraz maksymalnie 4,5 godziny drogi od 5 europejskich stolic.
Instruktor Background

Instruktorzy

Porsche experience

arrow

Janusz Dudek

arrow

Andreas Mayrl

arrow

Michał Kościuszko

arrow

Maciej Bocheński

arrow

Jakub Litwin

arrow

Jan Niesiołowski

Samochody background

Samochody

Porsche experience

Istotą Porsche Experience jest bezpośrednie i pełne doświadczenie najlepszych sportowych samochodów z gamy modelowej Porsche. W zależności od formuły wydarzenia zasiądziesz za kierownicą kilkudziesięciu ikon motoryzacji.
Porsche 911
Porsche 911
Prosche 718
Porsche 718
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Porsche Macan
Porsche Macan
Porsche Cayenne
Porsche Cayenne
×
instructor image

JANUSZ DUDEK

- Lider Kadry Instruktorów Porsche Polska
- Licencjonowany trener z 13-letnim doświadczeniem
- Posiada certyfikat trenera międzynarodowego

×
instructor image

ANDREAS MAYRL

- Certyfikowany instruktor Porsche od 2008 roku
- Kierowca testowy Porsche Engineering
- Specjalizuje się w drifcie na lodzie, śniegu i suchym asfalcie

×
instructor image

MICHAŁ KOŚCIUSZKO

- Kierowca rajdowy
- Uczestnik Rajdowych Mistrzostw Świata
- Wicemistrz Świata Junior WRC

×
instructor image

MACIEJ BOCHEŃSKI

- Kierowca wyścigowy i rajdowy
- Uczestnik Mistrzostw Polski
- Lincencjonowany intruktor jazdy sportowej i driftingu

×
instructor image

JAKUB LITWIN

- Kierowca wyścigowy
- Wicemistrz Polski i Niemiec
- Certyfikowany instruktor jazdy sportowej oraz techniki jazdy

×
instructor image

JAN NIESIOŁOWSKI

- Instruktor Techniki Jazdy w Polsce od 2003 roku
- Licencjonowany zawodnik rajdowy
- Wicemistrz Polski

×

Porsche
Cayenne

Prosche Cayenne