Sprawdź Porsche gotowe do odbioru w warszawskich salonach Porsche

Nie tylko prędkość przyspiesza bicie serca.

Sprawdź modele gotowe do odbioru w Porsche Centrum Warszawa Okęcie.

Sprawdź naszą ofertę modeli Porsche Cayenne,
dostępnych w spersonalizowanym leasingu.

Porsche Cayenne

Cayenne

Sprawdź ofertę

Porsche Cayenne

Marka Porsche jest ucieleśnieniem sportowej osobowości i ducha rywalizacji. Każdy nasz samochód dysponuje unikalnym DNA łączącym sportowy charakter, ponadczasowy styl oraz indywidualizm. Porsche Cayenne to pięciodrzwiowe auto stworzone z osiągów, zaskakujących dla całej kategorii SUV, a także przestrzeń oferująca pasażerom niezwykły komfort. Dopasowaliśmy ją do Twoich potrzeb.

Porsche Cayenne
Porsche Cayenne

Sprawdź naszą ofertę modeli Porsche Panamera,
dostępnych w spersonalizowanym leasingu.

Porsche Panamera

Panamera

Sprawdź ofertę

Porsche Panamera

Ekspresyjny przód, ostrzejsze profile, dach spływający ku tyłowi. To wizytówka Porsche Panamery, samochodu, który w 2009 roku okazał się rewolucją w świecie motoryzacji. Projektując go, wybieraliśmy śmiałe rozwiązania. Stworzyliśmy auto sportowe, oferujące komfort luksusowej limuzyny. W świecie Porsche nie ma kompromisów. Odwaga wyróżnia zwycięzców.

Porsche Panamera
Porsche Panamera

Sprawdź naszą ofertę modeli Porsche Cayenne Coupé,
dostępnych w spersonalizowanym leasingu.

Porsche Cayenne Coupé

Porsche Cayenne Coupé

Sprawdź ofertę

Nowe Cayenne Coupé

Dynamiczna wersja Porsche Cayenne. Z pochyloną przednią szybą, obniżonym i ściętym z tyłu dachem oraz wysuwanym spoilerem. Tak zaprojektowana linia nadwozia wyraża jedno. Ten model powstał po to, aby wyprzedzać, bez najmniejszego wysiłku. Jeśli prędkość 243 km/h to dla Ciebie wciąż za mało, wybierz mocniejszy wariant – Cayenne Turbo Coupé. Jeden z najszybszych SUV-ów świata.

Porsche Cayenne Coupé
Porsche Cayenne Coupé

Polecane przez ekspertów Porsche, teraz dostępne.

Modele Panamera

Modele Cayenne

Modele Cayenne Coupe

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 22 48 90 911 lub zostaw swoje dane, a Porsche Centrum Warszawa Okęcie skontaktuje się z Tobą.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń