Porsche Warszawa
Baner przegląd wiosenny Porsche Warszawa

Przegląd Wiosenny z 24-punktową kontrolą
głównych podzespołów pojazdu za 199 zł brutto

Wyślij formularz, aby umówić się
na Wiosenny Przegląd 

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest Twój samochód i dbamy o bezpieczeństwo Twoje i najbliższych Ci osób.
Serwisując swój samochód w Autoryzowanym Serwisie Porsche Centrum Warszawa,
masz gwarancję najwyższej jakości i oryginalności części.

W cenie 199 zł otrzymasz:

Przeglad wiosenny

Szczegółwe sprawdzenie
24 strategicznych punktów samochodu

Przeglad wiosenny

Uzupełnienie płynów eksploatacyjnych 

Przeglad wiosenny

Nałożenie powłoki ceramicznej na szybę
czołową, szyby boczne przednich drzwi
oraz wkłady lusterek.