Zrób sobie prezent na Święta

Zapraszamy!

Okazja

Spotkanie Świąteczne
z Porsche 

Kiedy?

15 GRUDNIA 2018
g. 9:00 - 15:00

Gdzie?

Porsche Centrum Warszawa
Porsche Centrum Warszawa Okęcie

Świątecznie przygotowaliśmy:

  • Prezentację nowego modelu Porsche Macan
  • Warsztaty przygotowywania ozdób choinkowych, prezentów
  • Konsola XBOX z symulatorem wyścigowym
  • Świąteczny catering
  • Wyjątkowe i świąteczne oferty na samochody
    oraz akcesoria Porsche Tequipment i Porsche Driver's Selection

Chcemy wysłać Ci życzenia świąteczne - zostaw nam swoje dane

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń